Kuchyňské linky na míru

Naše firma CAT, s. r. o. sídlí ve městě Praha a její specializací je zakázková výroba nábytku. Zakázková výroba nábytku nabízí bytový nebo firemní nábytek přímo na míru. Snažíme se poskytovat komplexní služby co nejširšímu okruhu zákazníků, proto je naše zakázková výroba nábytku velmi rozmanitá. V naší prodejně ve městě Praha seženete kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek, kuchyňské linky, dětský nábytek, obývací stěny a mnoho dalšího. Zakázková výroba nábytku zahrnuje také například výrobu prodejních pultů, vitrín nebo recepcí.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky se vyrábí v provedení korpus lamino (výběr barev dle vzorníků) s dvířky lamino nebo polyform. U dvířek polyform lze vybírat nejen barvy ale i tvary dvířek dle vzorníků. Na základě požadavku zákazníka vyrobíme kuchyňskou linku i z dýhy nebo masivu. Typy skříňěk lze vybírat s širokého sortimentu a lze je dále rozměrově upavovat dle požadavků. Kuchyňské linky je možné doplnit pojezdy a doplňky v různých cenových kategoriích.

Kuchyňský nábytek

Stoly, židle, rohové lavice. Vysoká elegance a design za rozumné ceny ceny!

Skříně do kuchyně

Zakázková výroba skříní ( šatní skříně, vestavěné skříně, kuchyňské skříně ) a doplňky. Skříně patří bezesporu k zakládnímu vybavení každého bydlení.
Skříně do kuchyně - řešení pro ukládání vašich věcí. Skříně, kuchyńské linky a nábate máme k dostání v provedení lamino, dýha nebo masiv.