Postele na míru

Naše firma CAT, s. r. o. sídlí ve městě Praha a její specializací je zakázková výroba nábytku, vyrábíme také postele na míru s úložným prostorem. Zakázková výroba nábytku nabízí bytový nebo firemní nábytek přímo na míru. Snažíme se poskytovat komplexní služby co nejširšímu okruhu zákazníků, proto je naše zakázková výroba nábytku, postelí je velmi rozmanitá. V naší prodejně ve městě Praha seženete kancelářský nábytek, nábytek do ložnice, nábytek do studentského i dětského pokoje, postele a mnoho dalšího. Zakázková výroba nábytku zahrnuje také například výrobu doplňků do ložnic, k postelím, skříně, komody atd.

Vyvýšené postele

vyvýšené postele, postele do dětských pokojů na míru s úložným prostorem, které mají spací plochu výše než klasické postele. Vyvýšené postele jsou speciálně vyrobeny tak, aby nabídly mimo jiné bezpečný a pohodlný spánek. Postele jsou vhodné pro důchodce, alergiky a především se nejlépe spí dětem.
Moderní vyvýšené postele z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů.

Nábytek do ložnice

Stolky, židle, komody, skříně s úložným prostorem. Vysoká elegance a design postelí a nábytku do ložnice za rozumné ceny ceny!

Skříně do ložnice

Zakázková výroba skříní ( šatní skříně, vestavěné skříně, nábytkové skříně ) a doplňky. Skříně patří bezesporu k zakládnímu vybavení každého bydlení.
Skříně do ložnic - řešení pro ukládání vašich věcí. Skříně, postele a nábytek máme k dostání v provedení lamino, dýha nebo masiv.