Šatní skříně

Naše firma CAT, s. r. o. sídlí ve městě Praha a její specializací je zakázková výroba nábytku. Zakázková výroba nábytku nabízí bytový nebo firemní nábytek přímo na míru. Snažíme se poskytovat komplexní služby co nejširšímu okruhu zákazníků, proto je naše zakázková výroba nábytku velmi rozmanitá. V naší prodejně ve městě Praha seženete kancelářský nábytek, šatní skříně, vestavěné skříně a mnoho dalšího. Zakázková výroba nábytku zahrnuje také například výrobu prodejních pultů, vitrín nebo recepcí, nábytek do dětského pokoje, nábytek do předsíně, nábytek namíru i do malého bytu.

Šatní skříň na míru

Vestavěná šatní skříň nahradí šatnu. Skříň musí vyřešit vaše individuální potřeby. Uskladněné ošacení, ale i obuv a různé doplňky, musí být v šatní skříni uspořádané přehledně, prakticky a ergonomicky. Vestavěná šatní skříň se bude lišit: umístění šatní skříně v dětském pokoji či ložnici, v bytě starého mládence, mladé rodiny, nebo zralého páru. Každý šuplík, každý vnitřní prvek vestavěné šatní skříně musí přesně odpovídat potřebám jejího uživatele.
šatní skříň znamená důmyslně řešené šatní skříně do bytu různých rozměrů.

Kuchyňský nábytek

Stoly, židle, rohové lavice. Vysoká elegance a design za rozumné ceny ceny!

Skříně do kuchyně

Zakázková výroba skříní ( šatní skříně, vestavěné skříně, kuchyňské skříně ) a doplňky. Skříně patří bezesporu k zakládnímu vybavení každého bydlení.
Skříně do kuchyně - řešení pro ukládání vašich věcí. Skříně, kuchyńské linky a nábate máme k dostání v provedení lamino, dýha nebo masiv.